تبلیغات
عیاران، تکنولوژی فکر ، رازهای موفقیت - 7 عادت آرامش‌بخش

طراحی سایت

قالب وبلاگ


عیاران، تکنولوژی فکر ، رازهای موفقیت
فردای شما را افکار امروزتان می سازد نه اعمال فردایتان پس مثبت اندیش باشید
تی شرت لاغری مردانه عینک آفتابی پلیس ساعت مچی
تی شرت لاغری مردانه خرید عینک آفتابی
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 7 مرداد 1392 توسط رضا یامی

می‌خواهید آرام و خونسرد و خوددار باشید و در این دنیای شلوغ و پراسترس کمی آرامش داشته باشید؟ اما ذاتا همیشه مسوول امور و عهده‌دار نظم و ترتیب بوده‌اید و احساس می‌کنید همه کارها باید تحت کنترل شما باشد ولی برای یک بار هم که شده این عادت کنترل کردن همه‌ امور را رها کنید و بگذارید زندگی مسیر خود را بپیماید؛ چگونه؟...

خیلی راحت، با خواندن و عمل کردن به این پیشنهادها:

مسوولیت‌های متعدد را نپذیرید: ممکن است از اینکه همواره کارهای بسیاری را با هم انجام می‌دهید به خود ببالید ولی به‌طور قطع در حین کار احساس نداشتن تمرکز، نگرانی و خستگی می‌کنید. در عهده‌داری کارها هوشیار باشید. کارها را یک به یک و به نوبت انجام دهید. قدر لحظه‌های عمر خود را بدانید و از انجام کاری که به عهده گرفته‌اید لذت ببرید و پس از انجام آن احساس موفقیت کنید.

به موفقیت‌های خود بها دهید: یک موفقیت، پیروزی‌های بعدی را به دنبال می‌آورد و احساس خودکم‌بینی را از انسان دور می‌کند. هر موقع مایوس شدید تنها کافی است تنها به یک چیز که موجب بالندگی شماست یا یک زمینه که در آن موفق بوده‌اید فکر کنید.

به نیازهایتان اهمیت دهید: همیشه به فکر راضی و خوشحال کردن دیگران نباشید. کمی هم به فکر نیازهای معقول و مقبول خود باشید. این به معنی خودخواهی نیست. به نقطه نظرات دیگران گوش دهید ولی در عین حال انعطاف‌پذیر باشید و نسبت به احساسات و عواطف خود نیز واقع‌گرا و بی‌رودربایستی باشید.

از کار خود لذت ببرید: اگر همیشه برای انجام کاری تحت فشار هستید یا از انجام کاری طفره می‌روید به این معنی است که از کاری که انجام می‌دهید لذت نمی‌برید اما به هر حال ناچارید. پس روی جنبه‌های لذت‌بخش آن تمرکز کنید. یک دید مثبت می‌تواند تنش‌های درونی شما را بزداید و به شما فرصت دهد که دریابید چه تغییرات درازمدتی را می‌توانید ایجاد کنید. برای مثال می‌توانید به تقدیر و ستایش پایانی کار فکر کنید یا به دستمزد حاصل از آن.

انعطاف‌پذیر باشید: یک برنامه روزمره داشتن بسیار خوب و معقول است اما اجازه ندهید که رعایت چنین برنامه‌ای سبب تنش و اضطراب شما شود. سختگیری‌های شدید سبب می‌شود فرصت‌ها را از دست بدهید پس انرژی خود را بیهوده تلف نکنید.

میان کار و زندگی تعادل برقرار کنید: تداخل و ادغام زندگی کاری و اداری با زندگی خصوصی موجب اختلالات فیزیکی و عاطفی می‌شود. برنامه و زمانی را برای توقف کار انتخاب کنید و به آن پای‌بند باشید. در خانه به کار فکر نکنید و توجه خود را به زندگی خانوادگی معطوف کنید.

عکس‌العمل‌هایتان را تغییر دهید: شاید همیشه نتوانید شرایط تنش‌زا را عوض کنید پس سعی کنید گاهی دیدگاه خود را نسبت به شرایط تغییر دهید و احساسات خود را عوض کنید.

طبقه بندی: تکنولوژی فکر و موفقیت،
.: Weblog Themes By Pichak :.